9 Aralık 2017 Cumartesi

Adbtc - Reklam izle bitcoin kazan


AdBTC yeni bir bitcoin kazanma sitesi, hiç yatırım yapmadan reklammları izleyerek satoshi/bitcoin kazanabileceğiniz
sitelerden, aslında ben bu siteye çok önceden üye olmuştum ama uzun zamandır kullanmıyordum, geçenlerde ödeme kanıtlarına rastlayınca tekrar bu site geldi aklıma, kısaca site açılalı 1 yıl oldu ve sorunsuz ödemelerini yapan şahane bir kazanç sitesidir.

Bildiğiniz gibi sitemizde fazla ptc sitesi yok, sadece yıllardır ödeyen güvenli bir kaç site haricinde.
Ptc bölümüne artık adbtc sitesini eklemiş oluyoruz, çünkü bu site güvenli olduğu için bunu hakediyor.Arkadaşlar adbtc sağlam bir kazanç sitesi olduğu için bu siteyi sizlere tavsiye ediyoruz, yatırım yapmadan rahatlıkla kolayca bitcçoin kazanabileceğiniz sitelerden olduğu için.
Kazandığınız satoshileri 15000 olduğunda bitcoin cüzdanınıza çekebilirsiniz veya sitede reklam vermek için kullanabilirsiniz.

Yaklaşık her gün sitede en azından $500 dolar üyelere dağıtılıyor. Ayrıca siteye üye olurken gmail e posta adresinizi kullanın yoksa onay mailiniz gelmeyebilir.!

Şimdi siteye üye oldunuz ve mailinize gelen linke tıklayarak hesabınız onaylanmış oluyor ve şimdi nasıl kazanacağız siteden.!

Siteden kazanabilmek için reklamları izlememiz gerekli ama reklam izlemek için önce bir site eklemeniz gerekir bu herhangi bir site olabilir, kullandığınız sitelerden birini örneğin clixsense. Bunu yapmak için Advertise yazan yerde Surf ads yazan yere tıklayıp siteninizi ekleyin ve şimdi işlemler tamam, bu eklediğimiz siteye istersek kazandığımız satoshileri aktarıp reklam verebiliyoruz.

Hiç bir şey yapmazsanız kazandıklarınız hesabınızda kalır 15000 satoshi olduğunda paranızı çekebilirsiniz.

Referans Komisyonları:

Refleriniz surf yaptığında %7.5 kazanırsınız.

Refleriniz yatırım yaptığında %2.5 kazanırsınız.

Ödemeler: Bitcoin, Payeer

En Az Ödeme: (15000 satoshi olunca)ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Yorum Ekle

Hiç yorum yok

Yorumunuz için teşekkür ederiz